e ticaret sitesi

E-ticaret

Dijital ortamda satış yapmanın gücü son zamanlarda herkesin ilgisini çekmiş ve birçok kişinin böyle bir girişimde bulunmasını sağlamıştır. Neodijital olarak, müşterilerimizin dijital ortamda satış yapabilmesi için en iyi e-ticaret sitesi tasarımını sunmaktayız. Sitenin sahip olduğu özellikler sayesinde satış yapmak kolay bir hale gelmekte ve ürünlerin yönetim paneli kolay bir düzeyde sunulmaktadır. Böylelikle müşterilerimiz yönetim panelini kolay bir şekilde kullanabilmektedir. Ürünlerini en iyi şekilde satabilmekte ve istediği şekilde sitesini yönetebilmenin keyfini yaşamaktadır. Tüm bunların yanı sıra İnternet üzerinden satış yapabilme için SEO uyumlu bir elektronik ticaret sitesine sahip olmak gerekir. Bu konuda da müşterilerimize yardımcı olarak, ürünlerinin arama motorlarında ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Kurulum sürecinde müşterilerimizin tüm isteklerine öncelik veriyoruz. Daha sonrasında e-ticaret sitesi üzerinde gelişmiş bir vitrin tasarımı yapıyoruz. Böylelikle müşterimiz daha çok satmak istediği ürünleri vitrine kolay bir şekilde çıkarabiliyor. Kategorilerin gelişmiş bir düzeyde olması ve kolay görülebilmesi, ziyaretçilerin site içerisinde daha çok kalmasını sağlamaktadır. Ziyaretçilerin bu tarz bir görünümle karşılaşması, alışverişlerini de kolay bir hale getirmektedir. Ürünün görseline tıklandığında ürünün yakınlaşması ve incelenmesi de tarafımızca kolay bir hale getiriliyor. Böylelikle site kullanıcıları almak istediği ürün hakkında detaylı bir bilgi sahibi oluyor. Ürünün açıklama kısmında detaylı bilgilerin verilmesi için geniş bir tasarım sunuyoruz. Aynı zamanda müşterimizin isteğine göre yorum ve puanlama sistemini de siteye entegre ediyoruz.

E-Ticaret Sitesi Özellikleri

Sitenin en önemli özelliklerinden biri kolay bir yönetim panelinin olmasıdır. Müşterilerimizin yönetim paneli üzerinden işlem yapması kolay bir hale getirilmiştir.

  • Ürün ekleme/çıkarma
  • Ürün düzenleme
  • Ürün açıklaması düzenleme
  • Fiyat belirleme
  • Kampanya ve duyuru paneli
  • Gelişmiş kategori sistemi
  • Entegrasyonlar ( Kargo, Sanal Pos, 3rd Party Ödeme Yöntemleri vb.)

Bu gibi özelliklerin kusursuz bir şekilde müşterilerimize sunulması, sitenin en önemli özelliklerinden biridir. E-ticaret sitesi tasarlarken tüm bu özellikleri kusursuz bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Site içerisinde daha kolay gezinebilmek için, hız optimize ayarlarını da siteye entegre ediyoruz. Böylelikle müşterilerimizin kalıcı kullanıcıya sahip olması, tarafımızca sağlanıyor.

E-Ticaret Sitesi Kurmanın Maliyeti

Elektronik ticaret sitesine sahip olmak, dijital ortamda satış yapmak düşük bir maliyet düzeyindedir. Neodijital olarak, e-ticaret sitesi kurarken müşterilerimize en uygun fiyatı sunuyoruz. Yüksek kalite, uygun fiyat politikamız müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Sunulan bu özelliklerin en uygun düzeyde olması, tercih edilmemizi sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra sitenin dijital ortamda ve arama motorlarında ön plana çıkması sağladığımız hizmet sayesinde mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda müşterilerimiz kendi adını rahat bir şekilde duyurabilmenin tadını çıkartmaktadır. Ürünlerin kolay bir şekilde siteye eklenmesi, zaman kaybının önüne geçmektedir. Gelişmiş yönetim paneli sayesinde ek bir yazılım bilgisine gerek kalmamaktadır.